YAPRAKLAR DOKUMA SAN. TİC. A.Ş., Gofre, Double Face, Flanel, Poplin, Krep, Kesmeli, Canvas, Cord, Chambray, Crincle, Ribstop, Etamin, Müslin, Balıksırtı, Pamuk Saten, Oxford,

Gabardin, Tüvit, Fantazi Armürlü, Ekose, Moda, Trend, Tasarım, Kalite, Üretim,

Stil, Teknoloji, İnovasyon, Pazarlama, Dağıtım,

  • tr
  • en

Hakkımızda

Yapraklar Dokuma

En iyi kumaşları
Denizli' den Dünyaya üretiyoruz.

Şirket Profili: 2015 yılında kurulan şirketimiz, tekstil endüstrisinde kaliteli ürünleri ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketimiz, sektörde öncü olma hedefiyle yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen firmamız, tekstil sektöründe fark yaratmak için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yeniliklere açık bir yaklaşım benimsemektedir.

Üretim Kapasitesi: Firmamız, modern ve teknolojik olarak donatılmış üretim tesislerine sahip olup, aylık 800 bin metre mamül kumaş üretim kapasitesine sahiptir. Esnek üretim süreçlerimiz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımızla, müşteri taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmekteyiz. Ürünlerimiz, sektör standartlarını karşılayacak şekilde titizlikle üretilmekte ve müşterilerimize en yüksek kalitede ürünleri sunabilmek adına sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin:
Firmamızın geniş ürün yelpazesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve işbirliği olanakları hakkında görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürmekteyiz ve sektörde öncü olma hedefimiz doğrultusunda yeni işbirliklerine her zaman açığız.
 

Detaylı Bilgi
35
+
Yıllık Tecrübe
500000
+
Aylık Üretim Kapasitesi
6000
Üretim Alanı
10
+
Ürün Çeşitliliği

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

info@yapraklardokuma.com

(0258) 814 63 63

BİZİ ZİYARET ET

OSB Mah, Tanju Beştaş Cad. No: 18, 20330 Denizli Osb/Honaz/Denizli