YAPRAKLAR DOKUMA SAN. TİC. A.Ş., Gofre, Double Face, Flanel, Poplin, Krep, Kesmeli, Canvas, Cord, Chambray, Crincle, Ribstop, Etamin, Müslin, Balıksırtı, Pamuk Saten, Oxford,

Gabardin, Tüvit, Fantazi Armürlü, Ekose, Moda, Trend, Tasarım, Kalite, Üretim,

Stil, Teknoloji, İnovasyon, Pazarlama, Dağıtım,

  • tr
  • en

Üretim

Müşteri Talepleri ve İletişim

Müşteri taleplerini topluyor ve istenilen desenler, renkler, ürün tipleri, kumaş kaliteleri vb. doğrultusunda ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu süreçte müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak ve pazar trendlerini analiz ederek koleksiyonlarımızı şekillendiriyoruz.

Planlama

Numune yapımı ve sipariş üretimleri için gerekli olan kumaşları, istenilen kalitelerde bulmak için özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizin üretimlerinde kullanılacak şekilde, doğru gramajda, istenilen renkte veya desende kumaşları temin ediyoruz.

Üretim

Müşterilerimizin isteklerine uygun kumaşlar dokumak, titizlik ve özen gerektiren bir süreçtir. Her bir müşterinin benzersiz tercihlerine ve beklentilerine göre özel kumaşlar üretmek için tasarım ve üretim ekiplerimizle yakın iş birliği içinde çalışıyoruz. Bu şekilde, müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılayan ve kaliteli ürünler sunan bir dokuma süreci sağlıyoruz.

Kalite

Tüm ürünler, kalite kontrol departmanımızda titizlikle gözden geçirilmektedir. Ürünlerin herhangi bir hata, leke veya problem içermemesi için kontrol süreçlerimizi sağlamaktayız. Gereken standartlara uymayan veya herhangi bir sorun tespit edilen ürünleri sevkiyata vermemekte ve üretim hattımızdan çıkarmaktayız.

Sevkiyat

Hazırlanan ve kalite kontrolü tamamlanan tüm ürünleri özenle paketleyip, müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Poşetleme işlemlerini titizlikle yürüten ekibimiz, sevkiyat sürecini de aynı özenle yönetmektedir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak, kara, deniz veya hava yoluyla sevkiyat gerçekleştiriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

info@yapraklardokuma.com

(0258) 814 63 63

BİZİ ZİYARET ET

OSB Mah, Tanju Beştaş Cad. No: 18, 20330 Denizli Osb/Honaz/Denizli